Zyskaj do 450 zł nagrody pieniężnej za mKonto Intensive w mBanku

mBank wystartował z kolejną promocją “mKonto Intensive plus premia – edycja VI”, która obowiązuje do 13.02.2023 r. To właśnie do tego dnia najpóźniej musimy podpisać umowę o konto wraz z kartą (najlepiej Mastercard Intensive – ta karta jest darmowa bez warunków).

Żeby zgarnąć pierwszą część nagrody czyli 200 zł wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 30 transakcji bezgotówkowych kartą (po 10 w każdym miesiącu). Dodatkowe premie uzyskamy za założenie konta poprzez przez selfie lub e-dowód oraz za założenie konta dziecku.

Jeśli spełnimy wszystkie warunki promocji można otrzymać maksymalnie 450 zł w ciągu 3 miesięcy, w tym:
– Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
– Dwie Premie za Wpływ i Transakcje każda w wysokości 50 zł,
– Premię za otwarcie mKonto Intensive na selfie/ przez e-dowód w wysokości 150 zł,
– Premię za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł.

Główną nagrodą w promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 za szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
Następne dwie premie po 50 zł zgarniamy jeżeli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 10 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Dwie kolejne premie można uzyskać:

– za otworzenie konta poprzez selfie lub e-dowód 150 zł
(jeżeli otworzymy mKonto Intensive na selfie lub przez e-dowód i spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii 100 zł za szybki wpływ i transakcje to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 150 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu mKonta.

-za założenie eKonta Junior lub eKonta możliwości dla dziecka 100 zł (bonus w wysokości 100 zł zgarniemy za otwarcie w/w konta swojemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 lat o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:
• otworzymy mKonto Intensive w niniejszej promocji,
• następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta
Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu mKonta Intensive

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku.
Z udziału w promocji mKonta Intensive wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku.
Szczegóły w regulaminie promocji na stronie banku.

Dodaj komentarz