100 zł w gotówce za 2 przelewy w aplikacji Santander Bank Polska dla obecnych klientów

Santander Bank Polska rozsyła SMSy z zaproszeniami do nowej promocji, dzięki której możemy zyskać 100 zł premii w gotówce jeśli wykonamy dwa przelewy z aplikacji mobilnej (w listopadzie oraz w grudniu).

Jeżeli otrzymaliśmy SMSa z banku informującego o możliwości udziału w promocji wystarczy, że w listopadzie oraz w grudniu (w obu miesiącach) zalogujemy się do aplikacji Santander mobile i wykonamy dwa przelewy.

Mogą to być przelew na rachunek obcy, przelew na telefon BLIK, na rachunki ZUS, do Urzędów Skarbowych i innych organów podatkowych. 

Nie jest wymagana żadna dodatkowa rejestracja w promocji czy też inne czynności. Za każdy miesiąc spełnionych warunków promocji bank wypłaci 50 zł premii przelewem na konto. Łącznie 100 zł za dwa miesiące.

Nagroda zostanie wypłacona najpóźniej do końca lutego pod warunkiem, że nie odwołamy zgód na przetwarzania danych w celach marketingowych, a na moment przygotowania rozliczenia posiadamy zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych lub zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także mamy włączony elektroniczny kanał kontaktu.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?


W promocji „Premia za przelewy w Santander mobile” mogą wziąć udział tylko osoby posiadające konto osobiste w Santander Bank Polska, które nie logowały się do aplikacji Santander mobile w ciągu ostatnich 30 dni przed startem promocji (promocja ruszyła 1 listopada 2022 roku). Aby wziąć udział w promocji wymagane jest otrzymanie od banku specjalnego SMSa z zaproszeniem.

Jak widać warunki promocji są bardzo proste zatem warto nie skorzystać jeśli zostaniemy zaproszeni  do udziału w promocji.

Dla tych którzy nie posiadają konta w Santanderze polecamy Konto Jakie Chce z promocją do 480 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta.

Dodaj komentarz