Smartfon o wartości 600 zł za kartę kredytową w Citi Banku

1. Z Oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

2. Oferta obowiązuje od 10.02.2023 do 31.05.2023 lub do wyczerpania puli 150 zawartych umów o kartę płatniczą – główną kartę kredytową Citibank Citi Simplicity,

3. O wyczerpaniu puli Bank poinformuje na swojej stronie.

3. Oferta obowiązuje na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Nagrodą jest telefon Motorola moto E22 4/64 GB o wartości 600 zł brutto .

Do 31.05.2023 r. lub do wyczerpania limitu złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.

  1. W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekaż do banku dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy.
  2. Aktywuj kartę przez bankowość lub aplikację mobilną.
  3. Do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty  zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej. Zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.
  4. Płać kartą za codzienne zakupy.  W trzech miesiącach kalendarzowych po podpisaniu umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie.

0 zł za wydanie i użytkowanie karty

– W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Wygodny kredyt do 56 dni

– Możesz swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.

Komfortowe raty dostępne od ręki

– Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności.

Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

– Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

Google Pay i Apple Pay

– Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

Dodaj komentarz