Mega bonus od mBanku!!! Do zgarnięcia 650 zł premii.

Zyskaj do 450 zł nagrody pieniężnej + 200 zł bonu do wykorzystania na Allegro lub w Biedronce i 8% na rachunku oszczędnościowym do 50 000 zł na okres 3 miesięcy

mBank wystartował z kolejną promocją eKonto osobiste plus premia – edycja V” + „Nagroda Specjalna” oferując jednocześnie premię za założenie konta oraz wysokie oprocentowanie rachunku oszczędnościowego.

Żeby zgarnąć pierwszą część nagrody czyli 200 zł wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po 8 w każdym miesiącu). Dodatkowe premie uzyskamy za założenie konta poprzez przez selfie lub e-dowód oraz za założenie konta dziecku.

Jeśli spełnimy wszystkie warunki promocji można otrzymać maksymalnie 450 zł w ciągu 3 miesięcy, w tym:

– Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,

– Dwie Premie za Wpływ i Transakcje każda w wysokości 50 zł,

– Premię za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód w wysokości 150 zł,

– Premię za otwarcie eKonta dla dziecka w wysokości 100 zł.

Główną nagrodą w promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 za szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Następne dwie premie po 50 zł zgarniamy jeżeli w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Dwie kolejne premie można uzyskać:

– za otworzenie konta poprzez selfie lub e-dowód 150 zł

(jeżeli otworzymy eKonto osobiste na selfie lub przez e-dowód i spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii 100 zł za szybki wpływ i transakcje to otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 150 zł wypłacany do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego).

-za założenie eKonta Junior lub eKonta możliwości dla dziecka 100 zł (bonus w wysokości 100 zł zgarniemy za otwarcie w/w konta swojemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 lat o ile spełnione zostaną łącznie poniższe warunki:

• otworzymy eKonto osobiste w niniejszej promocji,

• następnie otworzymy eKonto Junior w terminie do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.)

Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymamy do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Aby otrzymać bon do Biedronki lub Allegro + miesięczny dostęp do Allegro Smart za darmo należy na etapie otwierania konta zarejestrować się w promocji najpóźniej do 8.02.2023 i wybrać która nagroda Nas interesuje?

Nie warto jednak czekać do ostatniego dnia ponieważ przewidziana jest pula 3000 tys bonów.

Pozostałą liczbę bonów można sprawdzić na stronie promocji

Bonus: 8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 8% do kwoty 50 tys. zł będzie obowiązywało przez miesiąc aktywacji konta oraz 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe o ile konto zostało otworzone przez selfie albo e-dowód (w pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 7,3%).

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 – to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku – posiadane od 1.01.2020 r.). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać takie konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i możesz załapać się na poniższe promocje.

CO JESZCZE ZYSKUJEMY Z eKontem?

eKonto osobiste jest całkowicie darmowe jeśli wykonujemy określone poniżej płatności bezgotówkowe miesięczne – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł.

Pozostałe usługi również są za darmowe.

– 0zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

– 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,

– 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

PODSUMOWUJĄC

Nie zwlekajmy ponieważ promocja od mBanku jest limitowana, a premia bardzo wysoka.

Z doświadczenia wiemy, że takie promocje rozchodzą się jak świeże bułeczki więc do dzieła

Dodaj komentarz