Firma i terminal za 0 zł + 500 zł premii za otwarcie konta od mBanku

Promocja ważna od 01.04.2023 do 31.05.2023r. Mogą w niej uczestniczyć osoby fizyczne, które w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziły działalności gospodarczej i spełnią łącznie następujące warunki w okresie trwania promocji:

1. złożą wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem banku wraz z rachunkiem bieżącym mBiznes konto Standard

2. zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego

0 zł za

  1. otwarcie i prowadzenie konta

2. internetowe przelewy krajowe w PLN

3. internetowe przelewy w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii

4. karta debetowa (dotyczy kart Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna)

5. bankomaty mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santandera

6. wpłatomaty mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu

Jak zdobyć premię 500 zł?

1. Do 31 maja 2023 roku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku mBiznes konto Standard

2. Przy wniosku o konto koniecznie wybierz kartę Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilną. Dopełnij wszelkich formalności do 31 maja 2023r. Jeśli we wniosku wybierzesz inną kartę niż wspomniane powyżej, Twoja premia przepadnie!

3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy rachunku firmowego zrób wydaną do niego kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Premię otrzymasz na nowo otwarte mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.

Wniosek o założenie firmy z mBankiem jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą,
  • masz skończone 18 lat, posiadasz polskie obywatelstwo, dowód osobisty i jesteś polskim rezydentem (czyli masz polski stały adres zamieszkania),
  • nie masz zarejestrowanej lub zawieszonej działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz