Credit Agricole zwraca 480 zł za płatności kartą kredytową

O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami karty w Credit Agricole – dotyczy to kart Mastercard Silver i Gold oraz kart Visa Standard, Silver i Gold. Bank wymaga również, by uczestnik promocji był także posiadaczem konta osobistego (do wyboru Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!). Promocja trwa od 1.03.2023 r. do 31.05.2023 r.

Jak działa promocja?

1. Otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie najlepiej w jednej z aktualnych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

2. Do 31 maja 2023 złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Silver (z limitem min. 4000 zł) bądź też Gold (min. limit 5000 zł).

3. W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.

4. Po podpisaniu umowy aktywnie korzystaj z karty, płać nią jak najczęściej w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych.

*** Od dnia zawarcia umowy o kartę, premia będzie naliczana w wysokości 10 zł za daną płatność bezgotówkową na kwotę minimum 200 zł wykonaną tą kartą kredytową.

*** Maksymalna premia jaką klient może otrzymać w ramach promocji to 40 zł za każdy z 30 dniowych cykli liczonych od dnia zawarcia umowy.

Liczba cykli to 12, a maksymalna łączna premia to 480 zł. Jeśli np. umowę o kartę zawierasz 15.03.2023 r. to pierwszy 30-dniowy cykl trwa od 15.03.2023 r. do 13.04.2023 r., a drugi od 14.04.2023 r. do 13.05.2023 r.

Do płatności bezgotówkowych zaliczamy również transakcje dokonane za pomocą usług Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY! Jeśli nie spełnisz warunku w danym cyklu to możesz korzystać z promocji w pozostałych.

*** Premię za daną płatność wypłacona zostanie na rachunek karty kredytowej w dniu jej zaksięgowania w następujący sposób:

a. pomniejszenie wielkości zadłużenia na rachunku karty kredytowej

b. powiększenie nadpłaty w przypadku, gdy występuje dodatnie saldo.

W promocji nie uwzględnia się płatności w niektórych miejscach:

• kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),

• instytucje finansowe (kod MCC 6012),

• brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),

• przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),

• internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),

• profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999).

Promocji nie podlega również:

• operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal. 2

W zależności od posiadanej karty możesz zaoszczędzić:

a. 0 zł dla kart Mastercard Silver i Visa Silver za obsługę rachunku karty – łącznie za 12 pierwszych okresów rozliczeniowych. Zwolnienie z opaty będzie obowiązywać nawet jeżeli nie wykonasz transakcji na sumę określoną w Tabeli Opłat i Prowizji.

b. 0 zł dla kart Mastercard Gold i Visa Gold za wydanie karty w pierwszym roku obowiązywania umowy. Zwolnienie z opłaty będzie obowiązywać nawet jeżeli nie wykonasz określonej w Tabeli Opłat i Prowizji liczby transakcji bezgotówkowych.

Premia, którą otrzymasz jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych. Zwolnienie od podatku nie dotyczy premii otrzymanej przez Ciebie w związku z prowadzoną pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiącą przychód z tej działalności. Premię zostanie wypłacona pod warunkiem, że do dnia jej otrzymania Twoja umowa będzie nadal obowiązywać.

Dodaj komentarz