Z kartą kredytową Simplicity, można zgarnąć telefon motorola e22.

Warunki są bardzo proste.

Od zgarnięcia w ramach premii telefonu o wartości 600 zł dzielą Nas dwa proste kroki.

W pierwszej kolejności wysyłamy wniosek o kartę kredytową Simplicity najpóźniej do 09.02.2023 ( musimy się jednak spieszyć, ponieważ bank w ramach tej promocji przewidział 450 telefonów).

Bank po pozytywnej akceptacji wniosku o kartę kredytową, umowę wyśle do Nas kurierem, który zabierze oba podpisane przez Nas egzemplarze (umowę dla Nas bank odeśle pocztą po podpisaniu przez pracownika banku).

Po otrzymaniu karty (zostanie również wysłana pocztą po tym jak kurier dostarczy oba podpisane przez Nas egzemplarze umowy), musimy ją aktywować i nadać PIN przez internet w serwisie Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Kolejny krok to zalogowanie się do wyżej wskazanej aplikacji mobilnej lub serwisu transakcyjnego, najpóźniej do końca miesiąc po podpisaniu umowy.

Kolejny i już ostatni etap, który dzieli Nas od nagrody to zapewnienie aktywności na karcie kredytowej przez 3 kolejne miesiące po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę.

Przez zapewnienie aktywności w tym wypadku bank rozumie dokonywanie płatności kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie w każdym z 3 miesięcy.

PRZYKŁAD

Umowę podpisaliśmy w listopadzie 2022 więc aktywność musimy zapewnić w grudniu 2022 oraz styczniu i lutym 2023.

Jeśli spełnimy ten warunek do końca miesiąca po którym spełniliśmy ostatnią wymaganą płatność kartą bank wyśle do Nas informację o przyznaniu nagrody, a sama nagroda czyli telefon trafi do Nas max do 60 dni od otrzymaniu SMSa z informacją o przyznaniu nagrody na Nasz adres korespondencyjny.

Prawda że proste?

KTO MOŻE STARAĆ SIĘ O KARTĘ SIMPLICITY?

– Każdy kto ukończył 18 lat, posiada dochód min 1200 zł oraz jest zatrudniony u obecnego pracodawcy min. 3 miesiące

– W przypadku działalności min. dochód to 2500 zł oraz prowadzenie działalności min 2 lata.

Z PROMOCJI MOGĄ SKORZYSTAĆ NOWI KLIENCI CZYLI TACY KTÓRZY od 1.01 2021r NIE POSIADALI KARTY KREDYTOWEJ W CITIBANKU.

Dodatkowo możemy połączyć promocję karty kredytowej razem z promocją za otwarcie konta osobistego (300 zł w gotówce), o której pisaliśmy ostatnio co daje Nam już nie małą sumę 900 zł premii od CitiBanku.

Zachęcamy do udziału w promocji

Zespół GOTOO Konta Dla Ciebie

Dodaj komentarz