200 zł na allegro od Pko BP za otwarcie konta Za Zero lub konta Dla Młodych

Bardzo dawno nie było żadnych akcji promocyjnych od banku PKO BP.

Dziś napiszemy o najnowszej ofercie promocyjnej, w której za otwarcie Konta Za Zero lub Konta dla Młodych (osoby w wieku 18-26 lat) otrzymamy maksymalnie dwa vouchery do wykorzystania w serwisie allegro.pl

CO ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ NAGRODĘ?

W pierwszej kolejności, najpóźniej do 4.12 musimy otworzyć konto Za Zero lub Dla Młodych wraz z kartą debetową do konta oraz zarejestrować udział w promocji i zaakceptować jej regulamin.

Jak zwykle zaznaczamy i akceptujemy zgody marketingowe, które są wymagane.

WAŻNE !!!

Nie wpisujemy kodu polecającego we wniosku ponieważ pozbawi to Nas bonów do Allegro.

DRUGI I TAK NAPRAWDĘ OSTATNI KROK, KTÓRY DZIELI NAS OD BONÓW NA ALLEGRO TO ZAPEWNIENIE AKTYWNOŚCI NA KONCIE

Wystarczy że wykonamy w każdym z dwóch kolejnych miesięcy po otwarciu konta przynajmniej 5 transakcji kartą wydaną do konta lub BLIKIEM (transakcje sumują się)

ZA KAŻDY MIESIĄC, W KTÓRYM SPEŁNIMY TEN WARUNEK OTRZYMAMY BON NA ALLEGRO W WYSOKOŚCI 100 ZŁ.

Nagrodę w postaci kodu otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca po spełnieniu warunku.

WAŻNE

Przed odbiorem ostatniego bonu nie możemy cofnąć zgód marketingowych, ponieważ jest to weryfikowane i po wykryciu takiej aktywności nagroda nie zostanie nam przyznana.

CO JESZCZE ZYSKUJEMY Z KONTEM ZA ZERO?

– prowadzenie konta za 0 zł

– kartę za 0 zł po warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą lub BLIKIEM (KONTO ZA ZERO) lub 4 transakcje kartą lub BLIKIEM (KONTO DLA MŁODYCH) – w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł miesięcznie (KONTO ZA ZERO) 5 zł miesięcznie (KONTO DLA MŁODYCH)

– wypłaty z bankomatów PKO BP za 0 zł (wypłata z obcych bankomatów dla posiadających KONTO ZA ZERO to wydatek 10 zł). Jeśli mamy Konto dla Młodych mamy wszystkie bankomaty darmowe.

– przelewy internetowe za 0 zł

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli tacy którzy nie posiadali rachunku osobistego w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 6 listopada 2022 r.

WAŻNE

Klienci, którzy posiadali lub posiadają rachunek w Inteligo nie są objęci karencją.

PODSUMOWUJĄC

Bank PKO BP rzadko wychodzi z promocjami dla osób decydujących się na otwarcie nowego rachunku, co powinno zachęcić Nas do skorzystania z ich oferty.

Dzięki temu w krótkim czasie możemy skorzystać z voucherów na allegro wykonując codzienne czynności na koncie (bank wymaga od Nas tylko płatności bezgotówkowych co w dzisiejszych czasach stało się już normą) oraz przetestować nowe konto.

Zatem do dzieła promocja trwa do 4.12.2022r.

Dodaj komentarz