400 zł premii z darmowym kontem mBiznes w mBanku

Promocja trwa od 01.06.2023 r. do 18.09.2023 r. włącznie i jest skierowana do osób, które w dniu składania wniosku o otwarcie rachunku bieżącego prowadziły działalność i osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku.

Mogą w niej uczestniczyć spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku.

Zdobądź 400 zł premii w pięciu prostych krokach:

1. do 31.08.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji

2. złóż wniosek o mBiznes konto Standard

3. wyraź wszystkie niezbędne zgody

4. do 14.09.2023 r. podpisz umowę o Konto mBiznes Standard wraz z wydawaną do niego kartą

5. do 30.09.2023 r. wykonaj min. 1 płatność kartą Mastercard wydaną do konta.

Do 16 października 2023 dostaniesz maila z informacją o przyznaniu premii. W odpowiedzi uzupełnij numer konta (założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji) do wypłaty premii. Wypłatę premii powinieneś otrzymać do 31.10.2023 r . Do czasu wpływu premii posiadaj konto mBiznes Standard, nie wycofuj zgód i nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Dodatkowo zyskaj z kontem mBiznes:

1. prowadzenie rachunku za 0 zł

2. nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR)

3. nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii

4. 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku bieżącego, do wyboru karty:

a. Mastercard Debit Business,

b. Visa Business Debit,

c. Mastercard Business WOŚP

d. Mastercard Business WOŚP Mobilna.

5. 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty

6. 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu na terenie Polski

Dodaj komentarz