2500 zł z kontem Mój Biznes w Millennium Bank

Promocja jest skierowana do segmentu przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej („Uczestnicy Promocji”).

CO ZYSKUJESZ?

zwrot 5 % składki ZUS – do 500 zł

zwrot 5% kosztów paliwa, jeśli zapłacisz za nie firmową kartą – do 500 zł

500 zł – jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczylub Millennium POS i zapewnisz na nim wpływy min. 1000 zł do końca października 2023 r.

500 zł – jeśli podpiszesz umowę leasingu z Millennium Leasing Sp. z o.o. lub umowę kredytu firmowego do końca października 2023 r. na kwotę min. 30 000 zł

0 zł za prowadzenie konta w PLN

0 zł za prowadzenie kont walutowych w GBP, EUR, CHF, USD

0 zł za opłatę roczną za kartę kredytową Millennium Visa Business

Zalety karty debetowej Millennium Visa Mój Biznes:

* stały dostęp do środków firmowych

* wygoda dokonywania zakupów dzięki funkcjonalności zbliżeniowej

* kontrola nad finansami – wydatki służbowe oddzielone od prywatnych

* chargeback – bezpieczne transakcje online i zwrot pieniędzy od nierzetelnych kontrahentów dowiedz się więcej

* atrakcyjne rabaty w ramach programu korzyści “Inspiracje”

* pakiet ubezpieczeń do karty

* 3D-Secure – karta z najwyższym dostępnym obecnie poziomem bezpieczeństwa transakcji online

TO TAKIE PROSTE

W promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” możesz korzystać z niego za darmo przez 2 lata . Po dwóch latach nadal mozesz korzystać za darmo, jeżeli min. raz w miesiącu zrobisz przelew do ZUS/US lub zapewnisz min. 1000 zł wpływów zewnętrznych.

1. Pobierz wygodną, szybką i bezpieczną aplikację mobilną Banku Millennium i uzyskaj natychmiastowy dostęp do swoich rachunków bankowych. Teraz możesz sprawdzać stan kont, opłacać rachunki, doładowywać telefon gdziekolwiek jesteś o dowolnej porze.

2. Milenet – To intuicyjny system bankowości internetowej z automatyczną identyfikacją przychodzących płatności, łatwym wyszukiwaniem transakcji i szeregiem innych przydatnych funkcji.

3. Jeśli masz aplikację, faktury opłacasz w kilkanaście sekund. Skanujesz telefonem kod QR na fakturze, dane podstawiają się automatycznie, a Ty tylko potwierdzasz przelew.

4. Dzięki opcjom wpłat gotówkowych w formie zamkniętej, do wrzutni nocnej i z opcją transportu przekażesz pieniądze do Banku o dowolnej porze, nawet w dni wolne od pracy.

5. Jeśli chcesz mieć konto zawsze przy sobie, pobierz i aktywuj naszą bezpłatną aplikację mobilną. Dzięki niej szybko sprawdzisz saldo czy zrobisz przelew, również do ZUS i US.

6. Karta do konta to nie jedyny sposób. Z darmową aplikacją Banku Millennium zapłacisz telefonem w internecie i sklepach, a nawet wpłacisz i wypłacisz gotówkę z bankomatu

Promocja trwa od 02.01.2023r. do 31.03.2023 r.

Do otrzymania nagrody („Premia”) jest uprawnionych 10000 Uczestników Promocji, którzy jako pierwsi w czasie trwania Promocji otworzą Konto Mój Biznes (“Konto”) przez Millenet lub Aplikację mobilną lub na portalu Banku Millennium SA. W przypadku braku możliwości założenia Konta ww. sposoby Uczestnik Promocji może wypełnić formularz kontaktowy na portalu Banku wybierając ścieżkę Oddział i otworzyć Konto w dowolnej placówce Banku.

Uczestnik Promocji otrzyma Premię w wysokości maksymalnie 2500 zł jeśli spełni warunki uczestnictwa, oraz spełni zasady promocji opisane w Regulaminie czyli zaloguje się do Aplikacji mobilnej, wyrazi zgody marketingowe oraz zapewni sumę wpływów zewnętrznych na konto firmowe w każdym z 6 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym otworzył konto.

Dodaj komentarz