250 zł za otwarcie konta i 100 zł za polecenie konta w ING Banku

Połącz dwie promocje w Ing Banku Śląskim i zyskaj nawet 350 zł .

Do 250 zł za otwarcie konta Mobi – trwa od 31 marca 2023 r. do 15 września 2023 r. Promocja Poleć konto znajomemu – trwa od 1 czerwca 2023 r. do 28 lutego 2024 r. Do tej Promocji możesz przystąpić do 7 listopada 2023 r. Nagrody bank wypłaci od listopada 2023 r. do lutego 2024 r. – do 28 dnia miesiąca.

Promocje skierowane dla klientów w wieku od 18 do 26 lat.

Jak zdobyć premię w programie poleceń?

Aby otrzymać nagrodę 100 zł, jako obecny klient, spełnij poniższe warunki.

1) Masz jedno z kont osobistych od co najmniej 30 dni.

2) Do 7 listopada 2023 r. zapisz się do promocji – w systemie Moje ING, Moje ING mobile.

3) Otrzymasz od banku kod promocji. Możesz pobrać kod promocji tylko raz, ale możesz go przekazać dowolnej liczbie osób – potencjalnym nowym klientom.

4) Nowy klient musi otworzyć konto w banku i spełnić warunki, które opisze poniżej

5) Do 15 listopada 2023 r. zrób transakcje bezgotówkowo na łączną kwotę min. 300 zł. Możesz płacić Kartą lub BLIKIEM w internecie ale nie przez ,,Płać z ING”. Transakcje muszą być rozliczone. Nie uwzględni się transakcji anulowanych i wypłat gotówki z bankomatu.

6) Promocję skierowana jest dla osób, które wyraziły zgodę na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych i tylko takie osoby mogą do niej przystąpić.

7) Po wyrażeniu zgody możesz, w dowolnej chwili, także w czasie trwania promocji, wycofać wszystkie lub niektóre zgody. Z powodu wycofania zgody, nie tracisz prawa do uczestnictwa w promocji ani prawa do nagrody. .

Aby otrzymać nagrodę 50 zł, jako Nowy klient, spełnij poniższe warunki:

1) Nie możesz mieć ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem konta w banku min. rok przed przystąpieniem do promocji. Nie możesz też mieć żadnego innego produktu np. karty, pożyczki. Musisz być nowym klientem.

2) Do 7 listopada 2023 r. z polecenia obecnego klienta załóż konto w banku z kodem promocji i przystąp do Promocji. Zgódź się, aby obecny klient otrzymał informację o tym, że już masz konto. Zgodę wyrazisz na formularzu zgłoszeniowym nowego klienta, podczas zakładania konta.

3) Promocję skierowana jest do osób, które wyraziły zgodę na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych i tylko takie osoby mogą do niej przystąpić.

4) Po wyrażeniu zgody możesz, w dowolnej chwili, także w czasie trwania promocji, wycofać wszystkie lub niektóre zgody. Z powodu wycofania zgody, nie tracisz prawa do uczestnictwa w promocji ani prawa do nagrody.

5) Do 31 stycznia 2024 r. zrób transakcje bezgotówkowo na łączną kwotę min. 300 zł. w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia tego konta.

6) Możesz płacić kartą lub BLIKIEM w internecie ale nie przez ,,Płać z ING”. Transakcje muszą być rozliczone. Nie uwzględni się transakcji anulowanych i wypłat gotówki z bankomatu.

7) Do dnia wypłaty nagrody, musisz mieć konto założone w ramach tej promocji.

Jako nowy klient nie możesz polecać konta w ramach tej Promocji.

Jak zdobyć premię w programie „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” ?

Aby otrzymać nagrodę 120 zł, spełnij wszystkie poniższe warunki:

1) Musisz być nowym klientem banku.

2) do 29 czerwca 2023 r. – otwórz konto i OKO w Ing Banku Śląskim i zamów do niego kartę

3) do 31 sierpnia 2023 r. zrób min. 10 transakcji bezgotówkowych

5) Do dnia wypłaty nagrody, musisz mieć konto założone w ramach tej Promocji – z kartą i OKO.

Aby otrzymać nagrodę 250 zł, spełnij wszystkie warunki powyżej i dodatkowo:

1) do 31 sierpnia 2023 r. – zapłać min. 3 razy BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Transakcje muszą być rozliczone. Nie uwzględni się transakcji anulowanych.

2) do 31 sierpnia 2023 r. – załóż Smart Saver na swoim nowym koncie.

3) na 31 sierpnia 2023 r. – posiadaj min. 30 zł na założonym w promocji Smart Saverze

Dodaj komentarz