mBank eKonto oszczędnościowe

mBank eKonto oszczędnościowe

Oprocentowanie

8%

Wysokość depozytu

50 000 zł

Okres depozytu

3 miesiące

Kapitalizacja odsetek

miesięczna

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci oraz obecni, którzy w dniu 01 września 2022 r. posiadali w mBanku łącznie na wszystkich rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach mniej niż 1 000 zł. Ważne jest, aby rachunek otworzyć do 8 lutego 2023 r., ponieważ jest to jeden z warunków promocji.

8% – dla klientów, którzy otworzą Moje Cele poprzez link do wniosku na stronie internetowej banku, bankowość internetową lub aplikację mBanku. Podwyższone oprocentowanie przysługuje również klientom, którzy po 29 września 2022 otworzyli konto oraz Moje Cele za pomocą metody selfie lub e-dowódu, ale nie założyli rachunku umożliwiającego regularne oszczędzanie Moje Cele na wniosku o eKonto osobiste lub lub eKonto możliwości.

7,3% – dla klientów, którzy otworzą eKonto i Moje Cele w placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy po 29 września 2022 r. otworzyli eKonto osobiste lub eKonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód, ale nie założyli rachunku umożliwiającego regularne oszczędzanie Moje Cele na wniosku o eKonto osobiste lub ekonto możliwości.

Promocyjne oprocentowanie będzie wypłacane, jeżeli zostanie spełniony warunek wpływów, czyli suma wpływów w bieżącym miesiącu musi być wyższa min. o 100 zł od sumy obciążeń.

4 sposoby oszczędzania (dla transakcji min. 10 zł)

  1. Zaokrąglanie kwot wykonanych transakcji do pełnych sum

  2. Odkładanie po każdej transakcji kwoty w wysokości 3 -10 zł

  3. Procent od każdej transakcji (1 -15%)

  4. Stała kwota miesięczna

Oprocentowanie po okresie promocji będzie wynosić standardowe 0,5 %,

Otworzenie rachunku Moje Cele wymaga posiadania konta osobistego, dlatego zachęcamy do zapoznania się z promocją opisana na naszym blogu, w której za założenie konta i aktywność możesz uzyskać bonusy.

Dodatkowe dokumenty

Regulamin promocji