Konto Otwarte Na Ciebie w BNP z loterią w sklepach żabka nawet do 500 000 zł

Każdy klient, który założy Konto Otwarte na Ciebie, z kartą płatniczą Mastercard, w aplikacji GOmobile oraz aktywuje kartę i zapewni wpływ min. 1 000 zł, otrzyma e-vouchery o łącznej wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Żabka.

W ramach promocji, używanie karty (mobilnej lub standardowej), w szczególności do płatności w sklepach sieci Żabka oraz sklepach autonomicznych Żabka Nano, przekłada się na udział w loterii, w której można wygrać e-vouchery na zakupy w sklepach Żabka lub nagrody pieniężne. Codziennie można wygrać e-vouchery o łącznej wartości 500 zł. Nagrody pieniężne przyznawane są:

co tydzień- 5 tys. zł

co miesiąc – 50 tys. zł

a na koniec nawet 500 tys. zł

Każda transakcja kartą płatniczą na kwotę co najmniej 10 złotych w sklepie Żabka lub Żabka Nano to dziesięć losów na loterii, każda inna transakcja – jeden los.

Promocja skierowana jest do nowych Klientów, czyli osób które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego w promocji nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BNP Paribas.

Promocja trwa od 13 lutego 2023 r. do 11 lutego 2024 r.

Jak wziąć udział ?

1. Pobierz aplikację GOmobile Banku BNP Paribas.

2. Załóż w aplikacji GOmobile Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w wersji mobilnej i dostępem do bankowości elektronicznej i przystąp do promocji “Jesteś wygrywem”.

3.Zgłoś swój udział w loterii, klikając w baner widoczny po zalogowaniu do aplikacji GOmobile w górnej części ekranu.

4. Dokonaj pierwszej transakcji kartą wydaną w promocji „Jesteś wygrywem” w Żabce na minimum 10 zł. Każde kolejne wydane 10 zł w Żabce lub innym punkcie na terenie Polski to kolejna szansa na wygraną.

Od tej pory bierzesz udział w loterii.

Transakcji można dokonywać w dowolnych punktach handlowych na terenie Polski, stacjonarnie lub przez Internet, jednak za te dokonane w Żabce otrzymujesz 10 x więcej losów. To oznacza, że za każde wydane 10 zł w Żabce otrzymasz 10 losów, a za każde wydane 10 zł w innym punkcie handlowym otrzymasz 1 los.

Konto Otwarte na Ciebie:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł miesięcznie za wydanie i użytkowanie karty mobilnej i tradycyjnej przez 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku o kartę
  • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach Banku BNP Paribas, sieci Planet Cash
  • możliwość założenia konta poprzez aplikację GOmobile
  • wygodny dostęp do rachunku dzięki bankowości internetowej i aplikacji

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób fizycznych, które spełniają łącznie następujące warunki:

*** ukończyły 18 lat najpóźniej w chwili dokonywania zgłoszenia do Promocji;

*** mają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają numer PESEL; z zastrzeżeniem, że w Promocji nie mogą uczestniczyć: pracownicy IQ oraz pracownicy Banku, pracownicy i właściciele placówek partnerskich Banku;

*** osoby, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

*** osoby które są stroną zawartej z Bankiem Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji; osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Dodaj komentarz