Wygraj 550 zł w BNP Paribas za założenie Konta Otwartego dla Ciebie I prostą aktywność

Akcja promocyjna “Noworoczny motywator” prowadzona jest przez Hagen Sp. z o.o. przy współpracy z bankiem BNP Paribas i trwa od 24 stycznia 2023 r. do 19 lutego 2023 r. lub do osiągnięcia limitu 1200 rejestracji. Pierwszą nagrodą do zdobycia jest 10 bezpłatnych lekcji języka angielskiego po 20 min każda w internetowej szkole Tutlo. Szkoła internetowa prowadzi zajęcia dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych z native speakerami. Drugą nagrodą jest 150 zł wysyłane przelewem.

Udział w promocji mogą wziąć osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały / współposiadały konta w banku BNP Paribas. Z udziału wykluczone są osoby, które w dniu składania wniosku są stroną umowy ramowej z bankiem.

Zasady promocji:

 1. Zarejestruj się w promocji do 19 lutego 2023 r.

Uwaga: Akcja promocyjna objęta jest limitem 1200 rejestracji

 1. Zaakceptuj zasady regulaminu oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w promocji
 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą i usługami bankowości elektronicznej do 19 lutego 2023 r. za pomocą linku, który po rejestracji zostanie wysłany na twój adres mailowy

Ważne: Dane osobowe podane w formularzu promocyjnym muszą być takie same jak przy zakładaniu konta

 1. Do 5 marca 2023 r. zawrzyj umowę o konto osobiste wraz z karta i bankowością internetową oraz aktywuj kartę

Umowę zawrzesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti. Składasz wniosek przez internet i przechodzisz weryfikację tożsamości poprzez kuriera lub składasz wniosek w aplikacji mobilnej GOmobile i potwierdzenie tożsamości za pomocą wideoweryfikacji.


Na tym etapie otrzymujesz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w Tutlo.


Dodatkowo aby otrzymać drugą nagrodę, czyli przelew w wysokości 150 zł należy w miesiącu marzec i kwiecień 2023 r.:

 1. Wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą
 2. Zalogować się min. 2 razy w aplikacji mobilnej GOmobile (w ciągu jednego dnia będzie uwzględniane tylko jedno logowanie).

Do 17 marca 2023 r. zostaniesz poinformowany o przyznaniu vouchera do Tutlo, który otrzymasz do 31 marca 2023 r. W celu odebrania nagrody należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://hello.tutlo.com/tutlo-dla-bnpparibas, utworzyć konto na platformie i zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności. Na wykorzystanie vouchera masz czas do 31 maja 2023 r. O przyznaniu nagrody pieniężnej 150 zł zostaniesz poinformowany nie później niż do dnia 19 maja 2023 r. Na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz link z unikalnym kodem, poprzez który zalogujesz się na bezpiecznej stronie, gdzie należy podać numer konta osobistego, na który zostanie wypłacona nagroda do 31 maja 2023 r. Do momentu otrzymania nagród musisz mieć otworzone konto wraz z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Bank nie bierze pod uwagę płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu systemu płatności internetowej t.j: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)”. Bank określa jasno w jakich punktach ( opisanych kodem MCC) transakcje nie będą uznawane w promocji. Są to punkty z kodem MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Dodatkowe dokumenty:

Regulamin promocji

Dodaj komentarz