City Handlowy karta City Simplicity

karta kredytowa citi simplyciti

Żeby otrzymać kartę:

Spełnij 3 warunki i korzystaj w pełni z mozliwości karty Citi Simplicity

1. Wiek – minimum 18 lat

2. Dochód netto minimum 1200 zł

3. Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Jak korzystać?:

– 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz (RRSO 25,30%). Wystarczy, że dokonasz transakcji o wartości min. 1000 zł miesięcznie np., płacąc za zakupy spożywcze, paliwo lub w sklepie internetowym. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

– Płacąc tą kartą kredytową za zakupy u Partnerów Programu Citi Specials możesz korzystać z ponad 300 rabatów nawet do 50%, nagród i niespodzianek. Rocznie możesz zyskać rabaty i nagrody o wartości 1200 zł.

—- Otrzymuj rabaty, nagrody za transakcje u partnerów programu Mastercard Bezcenne® Chwile i niespodzianki!

Citi Specials to Program Korzyści przygotowany po to, aby każdy Klient Citi Handlowy mógł przeżywać wyjątkowe chwile i czerpać inspiracje dzięki swojej karcie Citi.

W ramach 5 pasji – podróże, kulinaria, rozrywka, zakupy oraz sport i zdrowie – zebraliśmy wszystkie korzyści dostepne z Twoja kartą. Teraz możesz znaleźć wygodnie to, co Cię interesuje – rabaty, nagrody, promocje i niespodzianki – wszystko w jednym miejscu.

—-Płacisz za dowolne zakupy (w sklepie stacjonarnym lub internetowym) lub usługi kartą kredytową Citi Handlowy.

Każdą transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł możesz samodzielnie rozłożyć na raty:

+ w Citibank Online po zaksięgowaniu transakcji (na liście transakcji pojawi się przy danej transakcji opcja: Rozłóż na raty)

+w aplikacji Citi Mobile lub

+ przez SMS, którego otrzymasz od banku bezpośrednio po dokonaniu transakcji.

Liczbę rat wybierasz samodzielnie – od 6 do 60 rat. Możesz rozłożyć dowolną liczbę transakcji (do wysokości limitu przyznanego na karcie). Rata zostanie uwzględniona w kwocie minimalnej wymaganej do spłaty na wyciągu z karty kredytowej. Wystarczy tylko w terminie podanym na wyciągu spłacać kwotę minimalną lub całe saldo zadłużenia karty wskazane na wyciągu. Rozłożona na raty kwota pomniejsza dostępny limit kredytowy. Limit odnawia się z każdą dokonaną spłatą. Raty nie ograniczają możliwości korzystania z okresu bezodsetkowego (56 dni dla transakcji bezgotówkowych) na karcie. W każdej chwili możesz zmienić liczbę rat lub spłacić całą kwotę wcześniej. SYSTEM SPŁAT RATALNYCH KOMFORT Rozłóż zakupy powyżej 100 zł na Raty w Karcie

—- GOOGLE PAY I APPLE PAY .Dodaj kartę kredytową do aplikacji Google Pay/Apple Pay i płać zbliżeniowo

Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play i zainstaluj na telefonie z systemem Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w Ustawieniach telefonu).

Wpisz ręcznie dane karty debetowej lub kredytowej Citi Handlowy Mastercard lub po prostu zrób telefonem jej zdjęcie. Następnie uaktywnij kartę wpisując jednorazowy kod przesłany w SMS.

Możesz płacić zbliżeniowo telefonem z kartą dodaną do Google Pay. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala w sklepie.

—-PRZELEW NA RATY. Na to co dla Ciebie teraz ważne

Wybraną kwotę z niewykorzystanego limitu karty kredytowej przelewasz na swoje konto.

Przelane środki mogą być dostępne natychmiast (w przypadku konta w Citi Handlowy). A jeśli chcesz otrzymać je na konto w innym banku, przelew wyślemy od razu, a środki dotrą na Twoje konto w ciągu jednego dnia roboczego.

Przelane środki spłacasz w równych miesięcznych ratach (Plan Spłat Ratalnych „Komfort”). Sam wybierasz liczbę i wysokość rat (dostępne od 6 do 60 rat).

Raty są widoczne na Twoim wyciągu z karty kredytowej i uwzględnione w kwocie minimalnej wymaganej do spłaty.

Przelana kwota pomniejsza dostępny limit kredytowy. Limit odnawia się z każdą dokonaną spłatą.

Raty nie ograniczają możliwości korzystania z okresu bezodsetkowego (56 dni dla transakcji bezgotówkowych) na karcie. Odsetki są naliczane tylko od kwoty przelewu na raty, a pozostałe transakcje możesz spłacać w całości i nie płacić od nich odsetek.

W każdej chwili możesz zmienić liczbę rat, dobrać dodatkowe środki lub zrezygnować ze spłaty w ratach – najwygodniej samodzielnie w serwisie Citibank Online.