300 zł premii za płatności kartą kredytową od BNP Paribas

Skorzystać mogą osoby fizyczne które:

1. skończyły 18 lat,

2. zawrą umowę o kartę kredytową, działając jako konsumenci,

3. nie wypowiedzą umowy o kartę kredytową ani nie odstąpią od niej przynajmniej do 30.09.2023

4. od 1.06.2022 do 01.06.2023 nie były stroną umowy o jakąkolwiek kartę kredytową w Bnp Paribas

5. nie są zatrudnione przez bank ani spółki grupy na podstawie umowy o pracę ani nie świadczą na rzecz banku lub spółek grupy usług na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Nagród nie można wymienić na gotówkę ani nagrodę rzeczową. Sprzedaż Premiowa trwa od 1 czerwca 2023 do 30 września 2023 roku.

Jak zdobyć zwrot?

1. Załóż kartę kredytową do 30 września 2023 r. Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Musi to być Twoja pierwsza karta kredytowa w banku od 1.06.2022 r.

2. Aktywuj swoją kartę w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

3. Płać kartą kredytową za wybrane transakcje przez 6 miesięcy od zawarcia umowy. Maksymalna kwota zwrotu w jednym miesiącu to 5% wartości tych transakcji, maksymalnie 50 zł zwrotu miesięcznie.
4. Korzystaj z premii. Wysokość zwrotu znajdziesz w wysyłanym do Ciebie zestawieniu transakcji po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Co zyskujesz z kartą kredytową od BNP Paribas ?

1. Odnawialny limit kredytowy. Posiadacz karty dysponuje odnawialnym limitem kredytowym – przydatnym w sytuacji nieprzewidzianych wydatków w kraju i za granicą
2. Bezodsetkowy okres kredytowania. Brak odsetek od transakcji bezgotówkowych maksymalnie do 56 dni, nie mniej niż 26 dni, pod warunkiem spłaty całości zadłużenia w dacie wskazanej w Zestawieniu transakcji.
3. Przelewy i wypłaty. Dostęp do gotówki w ramach przyznanego limitu kredytowego – poprzez wypłaty z bankomatu oraz za pośrednictwem przelewów
4. Możliwości. Możliwość korzystania przez bliskie osoby z limitu kredytowego poprzez wydanie kart dodatkowych, a także skorzystania z wakacji kredytowych nawet 2 razy w roku kalendarzowym
5. Automatyczność. Opcja automatycznej spłaty zadłużenia z rachunku osobistego prowadzonego w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.
6. Dopasowanie do Klienta. Wybór oraz możliwość zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego spośród pięciu dostępnych: 5, 10, 15, 20, 25 dzień miesiąca
7. Program Mastercard® Bezcenne® Chwile. Przystąp do Programu, zbieraj punkty za płatności kartą i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

Dodaj komentarz