10% zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub blikiem, aż do 600 zł od VeloBanku

Możesz wziąć udział w promocji jeśli:

1) masz ukończone 18 lat,

2) masz pełną zdolność do czynności prawnych,

3) jesteś rezydentem,

4) nie jesteś pracownikiem banku ani placówki franczyzowej banku,

5) nie miałeś oraz współwłaściciel nie miał (jeśli chcesz założyć konto wspólne) konta osobistego od 31.10.2022 r. do dnia, w którym przystąpisz do promocji.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś nowym klientem od 1.04.2023 r. do 31.08.2023 r .

0 zł za prowadzenie konta oraz:

  • wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM
  • wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i w całej Unii Europejskiej
  • przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej
  • przelewy wewnętrzne z VeloSkarbonki w bankowości internetowej i mobilnej

Wystarczy, że zapłacisz 5 razy w miesiącu kartą, telefonem lub BLIKIEM, a nie zapłacisz za:

  • obsługę karty do konta
  • wypłaty kartą w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash.

Jak zdobyć 600 zł?

1) utrzymaj zgody marketingowe i nie zgłaszaj sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych od dnia, w którym przystąpisz do promocji do dnia przekazania nagrody (w przypadku kont wspólnych warunek dotyczy każdego z posiadaczy),

2) w dniu przyznania nagrody musisz mieć VeloKonto i VeloSkarbonkę (umowy nie mogą być w okresie wypowiedzenia).

3) Nagrodę otrzymasz za maksymalnie jedno VeloKonto. Jeśli masz więcej niż jedno VeloKonto, promocja obejmie Twoje najwcześniej założone VeloKonto.

Nagrodą jest zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobisz – kartą do konta lub BLIKIEM (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) w okresie trwania promocji.

Nagrodę otrzymasz na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które zrobiłeś w okresie trwania promocji.

Nagroda to:

1) maksymalnie 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta w następujących po sobie cyklach w okresie trwania promocji

2) maksymalnie 600 zł podczas okresu trwania promocji. Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji.

Skorzystaj też na innych promocjach:

1. Oszczędzaj na 8% w ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” w skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące.

Wystarczy, że:

  • wpłacisz nowe środki na Elastyczne konto Oszczędnościowe do 6.04.2023
  • wyrazisz zgody marketingowe

Oferta bez konieczności posiadania konta osobistego.

Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez bankowość internetową i mobilną. Środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca. Elastyczne Konto Oszczędnościowe, w odróżnieniu od lokat, pozwala Ci na stałe korzystanie ze zgromadzonych środków. Dzięki niemu możesz w każdej chwili wpłacać i wypłacać pieniądze w zależności od swoich potrzeb – nie tracąc odsetek. Dzięki darmowym przelewom wewnętrznym w bankowości internetowej i mobilnej pieniądze masz zawsze pod ręką.

2. Trwa również program poleceń “Doceniam Velo – polecam Velo”, dzięki któremu nowi klienci mogą zdobyć dodatkowo 50 zł za otwarcie VeloKonta z kodem polecenia otrzymanym od znajomego.

– Przystąp do promocji w bankowości internetowej, mobilnej, na Infolinii lub w placówce. Kod polecenia dostaniesz SMS-em lub mejlem. Zawsze znajdziesz go też w swojej bankowości elektronicznej.

  • Przystąp do promocji w bankowości internetowej, mobilnej, na Infolinii lub w placówce. Kod polecenia dostaniesz SMS-em lub mejlem. Zawsze znajdziesz go też w swojej bankowości elektronicznej.
  • Masz już kod polecenia, teraz wystarczy, że prześlesz go znajomym i zaprosisz do VeloBanku.

Promocja trwa od 6.02.2023 r. do 31.05.2023 r.

Dodaj komentarz